Veľký výpredaj mikín!

FAQ - často kladené otázky

Koľko stojí poštovné a balné?

Výška poplatku za doručenie objednávky je v závislosti od hodnoty objednávky a zvoleného spôsobu doručenia uvedená v nákupnom košíku.

Akou formou môžem zaplatiť?

Prijímame platby na dobierku, platobnou kartou prostredníctvom služby WebPay a úhrady vopred na účet.

Zašlete mi tovar aj mimo Slovenskej republiky?

Samozrejme! Tovar Vám zašleme do Českej republiky, Maďarska, Rakúska, Nemecka a Rumunska. V dolnej časti stránky sa cez vlajky prekliknete na vybranú krajinu a pohodlne objednávate.

Ako dlho trvá dodanie?

Váš balíček je spracovaný najneskôr do 48 hodín, bežná doba dodania je teda 1-2 pracovné dni. Len čo je tovar vyexpedovaný z nášho skladu, všetko je už v rukách kuriérov.

Môžem si zásielku vyzdvihnúť osobne?

Áno, priamo v sídle firmy vo Svidníku. Zásielku je potrebné uhradiť vopred a my Vás budeme kontaktovať, len čo bude balíček pripravený.

Tovar mi nesedí. Čo teraz?

Tovar môžete vymeniť či vrátiť. Produkt (s pôvodným obalom a visačkami) a vyplneným reklamačným formulárom nám zašlete na našu adresu. Len čo balík obdržíme, budeme Vás informovať emailom.

Ako prebieha výmena/vrátenie?

Výmena je možná len v prípade, že máme tovar vo Vami požadovanej veľkosti a farbe skladom. Vybraný tovar Vám obratom odošleme.

V prípade vrátenia Vám budú finančné prostriedky vrátené na Váš účet. Pokiaľ ste platili objednávku online platobnou kartou, peniaze Vám budú vrátené rovnakým spôsobom. Celý proces spracovania a vybavenia trvá maximálne 14 dní. Pre proces vrátenia prosím vyplňte náš online vratný formulár https://www.butikovo.sk/vratenie alebo formulár, ktorý Vám bol dodaný v balíčku. 

Čo ak chcem tovar reklamovať?

Presné podmienky reklamácie nájdete priamo tu: https://www.butikovo.sk/obchodne-podmienky

Ako si vyberiem tú správnu veľkosť?

Väčšina našich výrobkov zodpovedá bežnému európskemu číslovaniu. Najistejšie je ale pozrieť si veľkostnú tabuľku, uvedenú v centimetroch, a porovnať si rozmery s oblečením, ktoré bežne nosíte. Tak si budete istá, že Vám produkt určite sadne.

Aká je to univerzálna (UNI) veľkosť?

Modely zodpovedajúce UNI veľkosti sú vyrobené z pružných a elastických materiálov, sedia preto na viac konfekčných veľkostí. Rozmery v tabuľke sú merané pri "kľudovom" stave oblečenia.

Máte viac otázok?

Kontaktujte nás cez kontaktný formulár na stránke, email alebo priamo na telefónnom čísle.