Nové Móda Dominika S. 19.06.2019

Vaše 3 najobľúbenejšie instagramové outfity v mesiaci máj

Dominika S.19.06.2019

3 blogerky, 3 outfity, 3 inšpirácie

<< späť na vybrané blogy

Spolu s Vami, našimi zákazníčkami a módnymi blogerkami tvoríme Instagram nášho Butikova tak, aby Vám každý deň priniesol množstvo inšpirácie, a to hlavne zo sveta módy. Ktoré outfity boli minulý mesiac vaše najobľúbenejšie?  
 
1. @vladenkaaa 
 
Česká influencerka Vladenka vytovrila jednoduchý look v podobe kvetinových šiat a klasických, čiernych sandálikov. Ak sa bojíte výraznejších farieb či väčších vzorov, stačia jednoduché doplnky v klasickej biele, čiernej či béžovej a vytvoríte svieži, no stále elegantný outfit.
 
Podobný model ako nosí Vladenka nájdeš tu: https://www.butikovo.sk/saty/zlte-kvetinove-saty-so-skladanou-suknou
 
 
2. sissque
 
Pre milovníčky minimalizmu a klasiky vytvorila Silvia jednoduchú kombináciu s bielou blúzkou. Madeirová čipka je teraz trendy a v sviežej bielej farbe v kombinácii s ľahkým, bavlneným materiálom si ju na leto určite zamilujete. Luxusné doplnky v čiernej farbe a obyčajné svetlé jeans nohavice vytvorili príjemný outfit na každodenné nosenie. 
 
Silviinu košeľu nájdeš tu: https://www.butikovo.sk/topy-a-tricka/biela-kosela-z-dierovaneho-materialu
 
 
3. @vikihalmosii
 
Viki je milovníčka horúcich a aktuálnych trendov a svoje outfity stavia vždy na kúskoch, ktoré sa aktuálne nosia vo svetových metropolách aj jej milovanej Budapešti. Jednoduchý outfit je vyskladaný zo vzorovaných midi šiat a kožených hnedých šľapiek, ktoré môžete nahradiť sandálkami či podpätkami. Midi strih túto sezónu predbehol mini kúsky a ak si nie ste svojou postavou úplne istá, midi šaty zakryjú každý nedostatok. 
 
Vikine šaty nájdeš tu: https://www.butikovo.sk/saty/midi-saty-s-motivom-listov-cervena-ruzova