Nové Lifestyle Dominika S. 27.01.2019

Top 5 slovenských influenceriek, ktoré sa oplatí sledovať

Dominika S.27.01.2019

Inšpiratívne ženy zo Slovenska, ktoré by na tvojej instagramovej nástenke nemali chýbať.

<< späť na vybrané blogy

Aj slovenská instagramová scéna sa v posledných rokoch rozrástla a veru si je z čoho vyberať. Či už sa zaujímaš o módu a každodenné outfity, šport či hľadáš mamičkovské inšpirácie, na Instagrame nájdeš desiatky profilov s krásnym feedom a zaujímavými ženami, ktoré za ním stoja. Vybrali sme 5 inšpiratívnych žien, ktoré by na tvojej instagramovej nástenke nemali chýbať. 
 
 
@veronikaostrihonova 
 
Nádherná Veronika sa pomaly zbavuje nálepky "Sajfova manželka" a za posledný rok sme ju mohli spoznať nielen ako šikovnú reportérku, ale aj inteligentnú a sčítanú ženu. U Veroniky nájdeš kúsky jej každodenného života podčiarknuté štýlovými outfitmi, ktorých súčasťou sú aj slovenské dizajny. Veronika sa tiež snaží priblížiť mladým ľudom svet politiky a aktuálneho diania, preto je určite pre instagramovú scénu prínosom a oživením. 
 
 
 
@sissque
 
Na prvý pohľad vždy dokonalá, štýlová a upravená influencerka. Na druhý pohľad inšpiratívna žena, matka a podnikateľka, ktorá ti pootvorí dvere do svojho každodenného života. Zdravotné problémy či starostlivosť o malé, živé striebro - aj to tvorí Silviin život rovnako, ako kohokoľvek z nás a aj vďaka sissque možno zvládneš tieto každodenné problémy s nadhľadom.
 
 
 
@sweetladylollipop
 
Už roky nám ambiciózna a veselá študentka Ivanka vyrába úsmev na tvári. Minimalistické aj bláznivé kombinácie, vzory, farby, kvety či "allpink" outfity, to všetko charakterizuje jej každodenné obliekanie. Ivankina nevyčerpateľná fantázia a energia Ti určite rozjasnia Instagram. Ak hľadáš inšpiráciu v móde, nájdeš ju u @sweetladylollpop.
 
 
@sisa_kr
 
Modelka s nie tak typickým "modelkovským" životom. Sisu si obľúbiš vďaka jej racionálnemu prístupu a triezvemu nadhľadu na život. Mamička Sisa zdieľa pravidelne momenty svojho bežného dňa a ako bonus ti prinesie skvelé beauty typy, ukážky štýlových športových outfitov a možno ťa aj "dokope" do telocvične. Súťaže a mnoho reklamných postov? Na tomto profile toho veľa nenájdeš takže ak baví úprimný, autentický obsah, u Sisy si na správnej adrese. 
 
 
@smartbeauty.sk
 
Ďalšia krásna mamička! Martina je mladá žena, ktorá sa ponorila do beauty sveta a vtiahne do neho aj teba. Na jej Instagrame a blogu sa dozvieš, že krásna tvár nie je len o dobrom mejkape a dekoratívnej kozmetike a kvalitná skincare rutina by mala mať patriť aj do tvojho každodenného dňa. Martinin profil je plný dobrých rád, osobných skúseností a ak si želáš zdravú, žiarivú a mlado vyzerajúcu pleť, práve @smartbeauty.sk je úžasným návodom, ako na to.