Nové Butikovo Dominika S. 10.07.2019

Nová kolekcia mikín na sezónu JESEŇ 2019

Dominika S.10.07.2019

Spolu so značkou LHD Vám ukážeme, čo sa bude nosiť túto jeseň.

<< späť na vybrané blogy

Novinky na jesennú sezónu sú tu! Niektoré už na webe, niektoré ešte len v našom sklade či vo výrobe. Prinášame Vám prvý sneak-peek nových mikín!
 
1. Dokonalé strihy
 
Obzvlášť tohtoročná kolekcia je v strihoch mimoriadne podarená. Užší pás a predĺžený strih Vám vykúzlia krásnu postavu a lichotivý tvar. A keďže má byť mikina hlavne pohodlný kúsok na každodenné nosenie, myslí sa aj na kapucne, vyvýšené goliere, praktické vrecká či sťahovanie v páse.
 
Červeno-modrá mikina s pruhmi    Marhuľovo oranžová pruhovaná mikina
 
2. Vzorované podšívky
 
Aj klasické farby dostali šmrnc! Sivé, čierne či tmavomodré farby sú najobľúbenejšie práve vďaka tomu, že sa dobre kombinujú, nevidno na nich každý fliačik a viete ich nosiť do práce, na šport aj do mesta. Ani tieto farby ale nemusia byť nudné a fádne, o čo sa postarajú veselé a farebné podšívky. Kvety, bodky a tohto roku aj populárne káro. 
 
arhuľovo-sivo-čierna pruhovaná mikina     Tmavomodrá mikina s pruhovanou podšívkou
 
3. Kvalitný materiál
 
Nebojte sa kombinácie bavlny a polyesteru. Mikina je na dotyk jemná, príjemná, nehryzie a každý model má mäkké a teplé vnútro. A čo hovoríte na materiály vy? 
Kristýna: "Dobrý den, plánujete v průběhu jara naskladnit další mikiny? Velmi těším na další nákup u vás, poslední mikina mi vydržela více než 4 roky intenzivního nošení bez větších známek používání. Kéž by všechno oblečení vydrželo tolik." 
 
Tmavosivá mikina s asymetrickým zipsom  Čierno-žltá dlhá mikina
 
 
 
4. Prekvapenie? 
 
Bude! Nové strihy, netradičné farby a atypické detaily, nové materiály, aj to príde už túto jeseň. Nechajte sa prekvapiť, u nás v Butikovo Vás stihneme pripraviť na jeseň skôr, ako prídu prvé chladné rána.