Nové Butikovo Dominika S. 13.06.2019

Čo na seba počas horúcich dní?

Dominika S.13.06.2019

4 módne tipy do horúceho počasia

<< späť na vybrané blogy

Klobúk a prosecco v ruke. Niekde pri bazéne, na pláži, minimum oblečenia. 
Krásna predstava, že? Avšak pre väčšinu z nás len chvíľková možnosť. Či už máte pred alebo po dovolenke, tieto teploty prežívate niekde v práci, v škole, v meste, bez možnosti behať v plavkách so zmrzlinou v ruke. Tak čo na seba? 
 
Tip č. 1 - bavlna
 
Obľúbená textília väčšiny z nás. Bavlnené oblečenie tvorí viac ako polovicu objemu našich šatníkov. A preto nezabúdajme na bavlnu ani v lete. S malým podielom elastanu je to perfektná kombinácia pre letné šaty, tričká a aj nohavice. Bavlna je perfektne savá a čo na nej všetci milujeme je, že našej pokožke dovolí dýchať. Ak ráno neviete čo na seba - obyčajné bavlnené tričko bude tvoriť perfektnú kombináciu s denimovými šortkami! 
 
Modro-biele šaty s kotvou, Butikovo      Pruhované červeno-biele šaty        Ružové šaty so zapínaním
 
Tip č. 2 - ľan 
 
Ľan zažíva posledné roky veľký návrat a my vieme prečo. Prekvapí Vás svojimi skvelými vlastnosťami a verte, že biela ľanová košeľa bude počas leta Váš najmilovanejší kúsok. Oblečenie z ľanu Vám vydrží večnosť, môžete ho neustále prať no pevné ľanové vlákno svoj tvar nestratí. Voľte pohodlné a oversized strihy a neutrálne farby. 
 
Tip č. 3 - maxi šaty 
 
Hoci máte pocit, že na sebe znesiete len nutné minimum oblečenia, nie je to celkom tak! Maxi šaty sú vzdušné, chránia vašu pokožku pred nežiaducim spálením a obmedzia priamy dopad slnečných lúčov, vďaka čomu zamedzíte pocitu, že Vás slnko páli. Nezabudnite, aj maxi šaty by mali byť v pohodlnom strihu a telu príjemných materiálov. 
 
 
PREDAJ    Khaki pruhované letné šaty
 
Tip č. 4 - biela farba
 
To,že čierne a tmavé farby priťahujú slnko, určite dobre viete. Aj keď čiernu milujete, zvoľte v lete jej pravý opak. Biela, béžová, svetlosivá či púdrovo ružová sú ideálnymi farbami do horúceho počasia. 
 
Biele krátke košeľové šaty     Biely letný top
 
 
P.S: Pite veľa vody a užívajte si leto!