🎁 Tovar zakúpený od 01.12.2021 je možné vrátiť až do 07.01.2022. Vianočné darčeky pre Vás radi vymeníme alebo vám vrátime peniaze. 🎁

Ak si želáte doručenie pred Vianocami, neváhajte s nákupom. Pre mimoriadne vyťaženie dopravcov sa môže doručenie oneskoriť.

Nová kolekcia mikín!

Výmena / Vrátenie

 

Výmena
 
Ktorýkoľvek produkt z objednávky môžete do 14 dní od prevzatia vymeniť.
V prípade, že máte záujem o výmenu modelu v inej farbe alebo veľkosti, odošlite tovar do 14 dní od prevzatia a my Vám ho obratom vymeníme. Predtým si skontrolujte dostupnosť tovaru na našej stránke www.butikovo.sk. Ak chcete vymeniť tovar za iný produkt, je potrebné si urobiť novú objednávku, my Vám za predchádzajúcu vrátime peniaze.
Vrátený tovar musí byť v pôvodnom stave, kompletný s visačkou a originálnym obalom, ak bol k tovaru dodaný, nesmie byť nosený, praný, navoňavkovaný, používaný alebo poškodený.
Upozorňujeme, že dodaný tovar môže byť použitý iba na účely vyskúšania - porovnateľné so skúšaním v kamennej predajni. V prípade poškodenia tovaru ďalším použitím si vyhradzujeme právo požadovať náhradu škody. Musíte zaplatiť len za prípadnú stratu hodnoty tovaru, ak je táto strata hodnoty spôsobená manipuláciou, ktorá nie je potrebná na preskúmanie povahy, charakteristík a fungovania tovaru.
Pri výmene tovaru znáša náklady na dopravu kupujúci.

Adresa pre výmenu tovaru:

V a E, s.r.o,
Karpatká 2260/21,
Svidník, 089 01,
Slovensko


Vrátenie časti objednávky

 

Všetky výrobky zakúpené v elektronickom obchode www.butikovo.sk môžu byť vrátené do 14 dní od obdržania bez udania dôvodu aj jednotlivo.

 

Adresa pre vrátenie tovaru:

V a E, s.r.o,
Karpatká 2260/21,
Svidník, 089 01,
Slovensko

 

Zákazník odošle tovar späť a vráti sa mu kúpna cena. Táto môže byť znížená o poskytnutý bonus -poštovné zdarma (ak bol poskytnutý). Nebudú vrátené žiadne prepravné náklady, ktoré kupujúci zaplatil. V takomto prípade sa jedná o dohodu medzi kupujúcim a predávajúcim. Keď k nám vrátený tovar dorazí, skontrolujeme a spracujeme tovar. Po spracovaní potvrdíme príjem vráteného tovaru e-mailom, a následne zákazník obdrží kúpnu cenu najneskôr do 14 dní od prijatia vrátenia.

Pri vrátení tovaru znáša náklady na dopravu kupujúci.

Predtým, než nám pošlete tovar späť, skontrolujte, či ste vyplnili formulár na vrátenie a vložili ho do balíka.
Vrátený tovar musí byť v pôvodnom stave, kompletný, nesmie byť nosený, praný, navoňavkovaný, používaný alebo poškodený.
Upozorňujeme, že dodaný tovar môže byť použitý iba na účely vyskúšania - porovnateľné so skúšaním v v kamennej predajni. V prípade poškodenia tovaru ďalším použitím si vyhradzujeme právo požadovať náhradu škody. Musíte zaplatiť len za prípadnú stratu hodnoty tovaru, ak je táto strata hodnoty spôsobená manipuláciou, ktorá nie je potrebná na preskúmanie povahy, charakteristík a fungovania tovaru.